05323150643
bilgi@ankarayildizmuhendislik.com.tr

Sineklik

Pimapen Sineklik

Genel Özellikler

Sineklik Çankaya : sineklerle mücadelede en zararsız çözümdür (ilaçsız). Pencerelerin rahatlıkla açılarak her saatte mekanlarınızın havalandırılmasını sağlar.
Uygulama olarak mekana ve doğrama tercihine göre sürme sineklik veya içe açılan sineklik yapılabilmektedir. Her çeşit malzemedeki doğrama üzerine yani ahşap, alüminyum veya pvc rahatlıkla monte edilebilir. Sinekliklerde her renk lamine renk uygulanabilmektedir. Pimapen Yetkili Bayi Sineklik Çankaya

Pimapen Sineklik

Egepen Deceuninck Sürdürülebilirlik İçin Çalışıyor…

Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden Pimapen, kurşun içermeyen ürünleri ile %100 geri dönüşümlü ve çevreye duyarlı ürünler üretiyor. Daha yaşanabilir bir dünya için önemli yatırımlar yapan Pimapen, çevre ve insan sağlığına yönelik geliştirdiği ürünlerle sektörde bir adım daha öne çıkıyor

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için çevreye duyarlı üretim gerçekleştirmek ve bu yönde çalışmalar yapmak sürdürülebilir bir yaşam için oldukça önemli. Günümüz şartlarında pek çok zararlı maddeye maruz kaldığımız bugünlerde, PVC profil imalatında belli kriterler göz önünde bulunduruluyor. Tek başına kullanılabilen bir hammadde olmayan PVC, endüstriyel katkı malzemeleriyle birlikte kullanıma hazır hale getiriliyor.

2015 yılında Avrupa ülkelerinin tamamlamakla yükümlü olduğu çalışmaları, insan ve çevreye olan duyarlılığı nedeniyle kısa bir sürede tamamlayan Pimapen, çocuklar için daha yaşanabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda 2004 yılında %100 geri dönüşümlü TPE conta kullanımı ile çevreye duyarlı üretim gerçekleştiren Pimapen, üretimini gerçekleştirdiği hiçbir ürününde kurşun ve benzeri ağır metalleri kullanmıyor. Yenilikçi ve öncü yapısıyla gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı hedefleyen Pimapen, çevre dostu kalsiyum- çinko stabilizan ile profil üretimi geçekleştiriyor.

PVC Sineklik

Pimapen Sineklik Sistemleri; günümüzde birçok hastalığa sebep olan karasinek ve sivrisineklerle mücadelede en etkin ve ilaçsız yöntemdir.

Pimapen Sineklik Sistemleri; günümüzde birçok hastalığa sebep olan karasinek ve sivrisineklerle mücadelede en etkin ve ilaçsız yöntemdir. Koruma amaçlı olarak üretilen kullanıcı odaklı bu ürünler açılıp kapanma özelliği olan pencere, kapı ve cam balkon sistemlerine uygulanabilir. Pvc pencere, kapı ve sürme sistemlere farklı renklerde kolaylıkla monte edilebilir. İki tip sineklik sistemimiz bulunmaktadır.

  • Sürme Sineklik Sistemi
  • İçe Açılan Sineklik Sistemi

Sineklik Sistemi yer kaplamayan yapısı, estetik görüntüsüyle pencere ve kapılarında kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Sineklik Sisteminin kullanım kolaylığının yanı sıra çıkarılıp kolayca temizlenebilir.

  • %100 haşere koruması
  • Dayanıklı, şeffaf kumaş
  • Manzaranızı engellemez

Pimapen Çankaya Yetkili Bayii

Pimapen Bayi Listesi